O společnosti

Jsme ryze česká rodinná firma s více jak dvacetiletou tradicí. Nábytek a bytové doplňky pro Vás objednáváme přímo u renomovaných výrobců na základě dlouholetých kontaktů. Zaměřujeme se zejména na kvalitní produkty českých, slovenských a dalších evropských výrobců.
Motem naší činnosti je individuální přístup k zákazníkovi. Naší prioritou je spokojený zákazník, který se k nám opětovně vrací k dalším nákupům a dále nás doporučuje svému okolí.


Jsme si vědomi, že jedním z nejdůležitějších parametrů u zboží je kromě jeho kvality i cena. A právě zde umíme být bezkonkurenčně nejlepší.

3 hlavní důvody proč jsme nejlevnější na trhu:

  • Všechny prostory, ve kterých podnikáme, jsou ve vlastnictví firmy – tudíž neplatíme žádné nájmy.
  • Jsme čistě rodinná firma, takže majitelé jsou současně manažeři, personalisté, nákupčí, prodavači, řidiči a skladníci v jedné osobě. Z tohoto jednoduše vyplývá obrovská úspora mzdových nákladů, které se u ostatní konkurence logicky negativně promítají do ceny zboží.
  • Na rozdíl od konkurence neinvestujeme miliony do reklamy a tyto ušetřené náklady nemusí zákazník zaplatit v ceně výrobku. Naším hlavním marketingovým nástrojem je spokojený zákazník, který svou pozitivní zkušenost s našimi službami dále předává dalším potencionálním nakupujícím.

 

V rámci neustálého rozšiřování a zkvalitňování našich služeb jsme nyní pro Vás připravili možnost prohlédnout si veškerý náš nabízený sortiment z pohodlí Vašeho domova v rámci internetového obchodu. Veškerý zde nabízený sortiment si můžete samozřejmě fyzicky prohlédnout a vyzkoušet na kterékoliv naší kamenné prodejně.

Přejeme Vám příjemný a spokojený nákup a těšíme se na brzkou shledanou.

To vše Vám za celý kolektiv firmy přeje

Martin Truxa
majitel firmy IKA – nábytek.

 

Nabízíme Vám možnost BEZPLATNÉHO odběru newsletteru

Budeme Vás informovat o slevách, akcích a zajímavostech

Chrudim
Mohelnice
Litovel
+420 733 641 495
X

Přihlášení

Zapoměli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu